ekológia
Slide 2
nekonvenčný dizajn
Slide 1
absolutná trvanlivosť
Slide 3
kvalita a priaznivá cena
Slide 4

Bodové odvodnenie

Pri bodovom odvodnení je všetka voda zo spevnenej plochy odvedená bodovými vpustami, ktoré sú následne napojené na dažďovú kanalizáciu. Plochu je potrebné rovnomerne rozdeliť na časti a každý diel potom vyspádovať k danému vpustu.

V sortimente spoločnosti ACO možno nájsť dvorové bodové vpusty, ktoré vďaka svojej konštrukcii vyhovujú inštalácii ako v hobby použití, napr. pri rodinných domoch, tak aj pri plochách, kde sa očakáva vysoké dopravné zaťaženie.

ACO SELF

KasenTento bodový vpust je funkčná a ľahko vstavateľná súčasť systému ACO SELF®. Zbiera a odvádza vodu zo záhrad, príjazdových ciest, vydláždených plôch, rámp, šikmých ciest alebo odkvapov. Dvorový vpust ACO SELF®  je bodový vpust s možnosťou napojenia strešného zvodu pomocou nadstavby. Stabilný polymérbetónový korpus s rozmermi 250x250 mm umožňuje občasný prejazd osobnými automobilmi. Výrobok je dodávaný s možnosťou výberu z dvoch typov krycích roštov (pozink.oceľ/liatina). Aby sa zabránilo upchávaniu kanalizačného potrubia alebo vsakovacích systémov je vpust štandardne vybavený vyberateľným košom na hrubé nečistoty a vyberateľným integrovaným pachovým uzáverom - odtok DN100. Nečistoty sú potom ľahko odchytené a filtrované.

ACO SELF [ 500 KB ]

ACO GALA

KasenACO GALA®  bodový vpust je polymérbetónový vpust s pôdorysom 300x300 mm umožňujúci prejazd osobnými vozidlami; trieda zaťaženia B125 kN. Výrobok je dodávaný so spevňujúcim rámom z tvárnej liatiny s možnosťou výberu z dvoch typov krycích roštov (pozink.oceľ/liatina). Aby sa zabránilo upchávaniu kanalizačného potrubia alebo vsakovacích systémov je vpust štandardne vybavený vyberateľným košom na hrubé nečistoty a vyberateľným integrovaným pachovým uzáverom - odtok DN100.

ACO GALA [ 508 KB ]

 

 

 Bodové odvodnenie

Systémové riešenia pre odvodnenie

Kasen s.r.o.
Nižný Hrušov 337
Nižný Hrušov 094 22
Slovensko

mobil: 0948 265 666
e-mail: info@kasen.sk