ekológia
Slide 2
nekonvenčný dizajn
Slide 1
absolutná trvanlivosť
Slide 3
kvalita a priaznivá cena
Slide 4

Špeciálny program

ACO Sport

KasenProgram ACO SPORT zahŕňa odvodňovacie systémy a konštrukčné prvky pre športové a rekreačné zariadenia, ktoré im pomáhajú zostať v dobrom stave po celý rok. ACO dodávalo odvodňovacie systémy skoro pre všetky olympijské štadióny od Olympijských hier 1972 v Mníchove.

Odvodňovací systém ACO SPORT 1500 bezpečne odvádza vodu z bežeckých tratí a ihrísk v športových arénach typov A až D. Štrbinové žľaby ACO SPORT LW 125 sú uprednostnené riešenia pre odvodnené bežecké trate tam, kde sa vyžaduje bezošvový prechod medzi traťou a hracím poľom. Montáž štrbinových žľabov namiesto žľabov s roštami umožňuje využiť hracie pola pre množstvo športov bez obmedzenia spojených s trvalo zvýšenými hranami. ACO SPORT 6000 je odvodňovací systém pre umelé trávnik. ACO SPORT 7000 zachytáva piesok s hranovým vedením. Má pružné obvodové obrubníky, ktoré bezpečne uzatvárajú bežeckú dráhu, ihrisko, priestory pre skok do diaľky a vrh guľou.

ACO Sport [ 1.5 MB ]

ACO Wildlife

KasenSpoločnosť ACO vyvinula špeciálny systém výrobkov v oblasti ochrany prírody: tunely a ohrady pre obojživelníky, pre zachovanie ich prirodzených biotopov, miesta ich párenia, kde dochádza často ku kríženiu prirodzených pohybových trás obojživelníkov s cestnou dopravou.

ACO ochranné zvodidlové steny pre migrujúce obejživelníky je vyrobená z recyklovaného materiálu. Pre svouju ľahkú konštrukciu šetria náklady na výrobu, dopravu a manipuláciu. Vďaka zosilneným profilom ostáva konštrukcii pevná. Zaoblená konštrukcia zabraňuje obojživelníkom lezenie cez prekážku a pozdĺž ochrany ich zavedie priamo do tunela. Systém zvodidlových stien je častokrát prerušený vedlajšími komunikáciami. špeciálne napojenie na žľab zaručuje nepretržitý a neprerušený pohyb zvierat pozdĺž zvodidlových stien. Pevná mriežka zvodidlového žľabu zaručí bezpečný prejazd automobilov bez ohrozenia života obojživelníkov.

ACO PRO [ 1.7 MB ]

ACO OCHRANA STROMOV

KasenSystém ochrany stromov ACO Wotan spĺňa všetky nároky kladené na zabezpečenie optimálnej ochrany životného priestoru mestských stromov a to nielen po technickej stránke. Vyznačuje sa vysokou variabilitou tvarov a rozmerov. Napriek nízkej stavebnej výške (6 cm) je možné systém ACO Wotan použiť aj bez nutnosti osadenia spodnej konštrukcie, pričom trieda zaťaženia je až do 50 kN. Vybrané typy roštov je možné zatraktívniť osadením bodového svetla. Systém poskytuje účinnú ochranu pred poškodením pre korene aj kmeň stromu.

Systém ochrany ACO Standard ponúka štyri typy dizajnu v dvoch tvaroch - oválny alebo hranatý. Vonkajší rozmer sa pohybuje od 125 do 300 cm. Zaťaženie systému ACO Standard je od 15 kN do 50 kN. Rošty sa osádzajú do spodnej oceľovej konštrukcie.

Systémové riešenia pre odvodnenie

Kasen s.r.o.
Nižný Hrušov 337
Nižný Hrušov 094 22
Slovensko

mobil: 0948 265 666
e-mail: info@kasen.sk