ekológia
Slide 2
nekonvenčný dizajn
Slide 1
absolutná trvanlivosť
Slide 3
kvalita a priaznivá cena
Slide 4

Odvodnenie plochých striech

KasenNa ploché strechy sa pre odvod dažďovej vody inštalujú výkonné vpusty. V týchto oblastiach sa používajú vpusty bez pachového uzáveru s prírubou s tlakovým tesnením.

ACO Spin vpusty plochých striech sú určené pre odvod dažďovej vody zo striech, parkovísk pre autá a terás. Nazbieraná dažďová voda sa následne odvádza odpadovým potrubím.

Vpusty s tlakovými tesniacimi prírubami, ale bez protizápachových uzáverov sa používajú pre účinné odvodnenie striech. Stavebnicový systém ACO pre tento účel pozostáva z vpustov s nominálnymi šírkami DN 70, DN 100, DN 125 a DN 150, v jednotlivých alebo dvojdielnych modeloch plus doplnkoch. S výnimkou voliteľných súčiastok pre zelené strechy sa súčiastky vyhotovujú zo sivej liatiny podľa EN 1561. ACO Spin vpusty plochých striech sa vyrábajú aj z nehrdzavejúcej ocele s možnosťou izolácie a vyhrievania.

Výhody výrobku:

  • variabilný stavebnicový systém vhodný pre rozličné strešné konštrukcie
  • vyhrievané vpusty pre ploché strechy
  • teleso vpustu s tlakovou tesniacou prírubou pre spojenie rozličných typov izolácii
  • nehorľavé puzdro
  • dobré spojenie medzi betónom a liatinou

Kasen

 

Kasen

ACO vpusty pre strechy so zeleňou

Pre bezpečné a odborné odvodnenie dažďovej vody vyvinula spoločnosť ACO nový program s doplnkovými dielmi, ktorý je kompatibilný so systémom vpustov ACO Spin pre ploché strechy. Prvky sú vyrobené z polymérbetónu s jednoduchou manipuláciou a je možné ich prispôsobovať pre rôzne podmienky ozelenenia striech.

 

 

 

Kasen

 

Liatinové strešné vpusty [ 2.4 MB ]

Systémové riešenia pre odvodnenie

Kasen s.r.o.
Nižný Hrušov 337
Nižný Hrušov 094 22
Slovensko

mobil: 0948 265 666
e-mail: info@kasen.sk