Kryty šácht a poklopy

Spoločnosť ACO ponúka širokú škálu poklopov pre všetky triedy zaťaženia a rôzne typy šachtových a kanalizačných konštrukcií. Všetky výrobky charakterizuje vysoká kvalita, spoľahlivá dlhodobá funkčnosť a nízke prevádzkové náklady.

Poklopy CityTop, ClassicTop a MultiTop je možné ľubovoľne kombinovať s vybranými typmi rámov.

ACO CityTop

Poklop ACO CityTop má zoptimalizovanú hmotnosť iba 39 kg, čo zaručuje jednoduchšiu manipuláciu pri inštalácii ako aj pri údržbe. Je možné ho kombinovať s viacerými typmi rámov, k dispozícii je aj uzamykací mechanizmus. Tlmiaca vložka je súčasťou rámu.
Kasen

CityTop

 

ACO MultiTop Bituplan

Samonivelizačný poklop ACO MultiTop systému Bituplan predstavuje odpoveď na riešenie problémov spojených s používaním tradičných poklopov. Vďaka inovatívnemu plávajúcemu systému nevzniká v mieste poklopu priehlbina ale poklop sadá rovnomerne s vozovkou. Výrazne sa tým zvyšuje dopravná bezpečnosť. Poklop sa pri osádzaní nepokladá priamo na šachtu, ale sa zavalcuje do jednej roviny s povrchom vozovky.

Kasen

Kasen

 Multitop [ 1.8 MB ]

 

ACO SERVOKAT

Poklopy SERVOKAT s jednoduchými otváracími prvkami (s pomocným hydraulickým alebo pružinovým mechanizmom) sú ideálnym riešením pre prístupové šachty, ktoré sa často otvárajú kvôli údržbovým a kontrolným účelom. Poklopy sa dajú vyplniť bežnými dlažobnými a povrchovými materiálmi, aby sa prispôsobili okoliu. Poklopy Servokat sú k dispozícii v prevedení z nehrdzavejúcej alebo pozinkovanej ocele s pomocným mechanizmom pre otváranie. Poklopy sú vyrábané až po triedu zaťaženia F900.

Kasen

 Secant, Servokat [ 1.9 MB ]

 

ACO SECANT

Liatinové poklopy ACO SECANT sú k dispozícii v rôznych veľkostiach pre triedy zaťaženia B 125 až F 900. Variabilný systém prístupových poklopov vďaka použitým materiálom a konštrukcii otvára širokú oblasť použitia - zásobovanie a likvidácia odpadov, energetické centrály, čerpacie stanice, trafostanice, šachty elektrických rozvodov v tuneloch.

Kasen

 Secant, Servokat [ 1.9 MB ]

 

ACO TopTek

Poklopy ACO TopTek umožňujú zjednotiť povrch podlahy s povrchom poklopu a pomocou tesnenia sú pachotesné a odolné voči povrchovej vode. Ich sortiment ponúka širokú škálu veľkostných variant, je určený pre aplikácie s rôznym stupňom zaťaženia a je vhodný do mnohých podlahových úprav vrátane pružnej vinylovej podlahoviny.

Poklopy ACO TopTek nachádzajú uplatnenie pre oblasti, kde je potrebné povrchovo upraviť šachtové kryty dlažbou, štrkom, kameňom plávajúcou podlahou, žulou, mramorom, či iným výplňovým materiálom.

Kasen

 

Šachtové poklopy [ 6.4 MB ]

Poklopy šácht s voliteľnou výplňou [ 653 KB ]

Systémové riešenia pre odvodnenie

Kasen s.r.o.
Nižný Hrušov 337
Nižný Hrušov 094 22
Slovensko

mobil: 0948 265 666
e-mail: info@kasen.sk