ekológia
Slide 2
nekonvenčný dizajn
Slide 1
absolutná trvanlivosť
Slide 3
kvalita a priaznivá cena
Slide 4

Prečerpávacie zariadenia

Čerpacie stanice sú vybavené pneumatickým snímaním hladiny v nádrži s spojení s elektronickou riadiacou jednotkou, čo zaručuje nadštandardnú spoľahlivosť zariadení. Pomocou tohto riešenia sa tiež znižuje možnosť chýb pri montáži a zároveň sa zvyšuje prevádzková bezpečnosť celého zariadenia. V prípade potreby akumulácie a následného prečerpávania odpadových vôd ponúkame hotové čerpacie stanice, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Spoločnosť ACO ponúka riešenia z polyetylénu alebo železobetónu. Obe riešenia sú odolné proti pôsobeniu vztlakových síl a môžu byť dodané s poklopmi pre rôzne zaťaženia až do triedy D400.

 

MULI-MAX-F

Čerpacie stanice kompaktných rozmerov vyrábané technológiou odstredivého liatia z polyetylénu. Teleskopická nadstavba umožnuje plynulé nastavnie hĺbky zabudovania až do 3 m. Nadstavby sú dodávané pre rôzne triedy zaťaženia - A15, B125 a D400. Vďaka špeciálnemu tvaru nádrže je nádoba čerpacej stanice odolná proti vztlakovým silám v prípade vysokej hladiny podzemnej vody bez potreby obetónovania. Pneumatický systém snímania hladiny v nádrži v spojení s elektronickou jednotkou Multi-control zaručuje vysokú spoľahlivosť zariadenia a pri zachovaní jednoduchého ovládania zariadenia. Čerpacia stanica môže byť vybavená jedným alebo dvoma čerpadlami pre sivé alebo čierne odpadové vody.

 

Kasen

POWERLIFT

Čerpacie stanice vyrobené z vystuženého betónu triedy C35/45. Vzhľadom na použitý materiál ma zariadenie výborné statické vlastnosti s možnosťou použitia poklopu pre zaťaženie D400 pri hĺbke inštalácie až do 8m. Inštalácia nevyžaduje dodatočnú betonáž. Interiér čerpacej stanice je navrhnutý tak aby bolo možné použiť rôzne typy čerpadiel od rôznych výrobcov a rôzne typy snímaní hladín (plaváky, pneumatické systémy, senzorické systémy).

Kasen

Čerpacie zariadenia

Čerpacia a prečerpávacia technika [ 1.1 MB ]

Systémové riešenia pre odvodnenie

Kasen s.r.o.
Nižný Hrušov 337
Nižný Hrušov 094 22
Slovensko

mobil: 0948 265 666
e-mail: info@kasen.sk