ekológia
Slide 2
nekonvenčný dizajn
Slide 1
absolutná trvanlivosť
Slide 3
kvalita a priaznivá cena
Slide 4

Program sanita

ACO ShowerDrain

KasenSprchový žľab ACO ShowerDrain dodá estetický akcent všade tam, kde si ho želáte: popri stene, paralelne pozdĺž zásteny alebo hocikde v priestore. Štandardné dĺžky ako aj individuálne vyhotovenia na mieru pri antikorových roštoch dávajú Vašej fantázii voľnosť bez nutnosti uzatvárania kompromisov. K dispozícii je niekoľko rôznych variant roštov z antikora, výnimočný efekt je možné dosiahnuť s použitím skla alebo výplne roštu z kúpeľnových obkladov.

 

 

Kasen

 ACO ShowerDrain – sprchové žľaby [ 1.3 MB ]

ACO Showerboard

KasenACO systémová doska je ústretovejšie riešenie pre jednoduchú montáž. ACO Systémová doska pozostáva z tvrdeného materiálu s vnútorným spádom ktorého súčasťou je už zabudovaný sprchový žľab. Povrch systémovej dosky je potiahnutý nepriepustnou tkaninou, ktorá nevyžaduje žiadne ďalšie izolačné práce a je možné na ňu priamo ukladať dlažbu.

 

ACO Walk-in

KasenS použitím Walk-In riešenia dosiahnete výnimočný a originálny estetický efekt. Walk-In pozostáva z rámu s vloženým, vodeodolným, olejom opracovaným roštom z tvrdeného dreva, pod ktorým sa skrýva elektrolyticky leštená antikorová vaňa – alternatívne s odtokom alebo bez odtoku.

 

ACO ShowerDrain vpusty

KasenBodové vpusty s oblúkovým alebo štvorcovým roštom sú technické a estetické alternatívy k sprchovým žľabom. Pre štvorcové (149x149mm) a obkúkové (ø 136mm) antikorové rošty sú k dispozícii rôzne varianty designu. Vo väčších kúpeľniach alebo objektoch je možné vpusty so žľabmi harmonicky kombinovať.

 

 

ACO SANITA

ACO SANITA - Cenník

 

Systémové riešenia pre odvodnenie

Kasen s.r.o.
Nižný Hrušov 337
Nižný Hrušov 094 22
Slovensko

mobil: 0948 265 666
e-mail: info@kasen.sk