ekológia
Slide 2
nekonvenčný dizajn
Slide 1
absolutná trvanlivosť
Slide 3
kvalita a priaznivá cena
Slide 4

Líniové antikorové odvodnenie

KasenModulárny antikorový líniový odvodňovací systém je určený na účinné odvodnenie väčších plôch. Štrbinové a krabicové líniové odvodňovacie systémy sú ideálnym riešením na odvodnenie veľkých plôch. Vďaka výbornej variabilite systému je možné vytvárať aj zložité tvary líniového odvodnenia. Systém pozostáva z dvoch typov žľabov pre rôzne aplikácie - krabicového a štrbinového. Žľaby, vpusty a vaničky sú k dispozícii v antikorovej oceli 1.4301 (304) alebo 1.4404 (316L)

 

Kompletný systém líniového odvodnenia sa skladá z odvodňovacieho žľabu, vhodne zvoleného odtoku a krycieho roštu. Vysoká úroveň použitej technológie, remeselného spracovania a množstvo skúseností s výrobou žľabov ACO sú zárukou optimálneho a funkčného riešenia odvodnenia.

Kasenkrabicový žľab
Kasenštrbinový žľab

 

Vysokokapacitné odvodňovacie vaničky navrhnuté na zabezpečenie požiadaviek na objem vaničky a prietoku. Široká ponuka rozmerov umožňuje voľbu správnej kombinácie objemu vaničky, prietoku a konštrukčnej výšky. Vaničky sú navrhnuté pre rôzne typy podláh ako betón, dlažba, vinyl. ACO vaničky sú testované a certifikované podľa EN 1253. V kombinácii s vhodne použitým typom antikorových vpustov je možné zabezpečiť bezproblémové napojenie hydroizolácie pri väčšine typov podláh.

Kasen

vanička

Antikorové odvodnenie - kompletný katalóg systém Modular

Program Wellness

 

 

Systémové riešenia pre odvodnenie

Kasen s.r.o.
Nižný Hrušov 337
Nižný Hrušov 094 22
Slovensko

mobil: 0948 265 666
e-mail: info@kasen.sk