ekológia
Slide 2
nekonvenčný dizajn
Slide 1
absolutná trvanlivosť
Slide 3
kvalita a priaznivá cena
Slide 4

Čerpanie odpadových vôd

Platné normy stanovujú, že akumulácia a prečerpávanie odpadových vôd v budovách treba zabezpečiť v nádrži ktorá nie je štrukturálne prepojená s objektom - zariadenie musí byť od objektu oddelené. V súlade s týmto nariadením ponúka spoločnosť ACO celý rad prečerpávacích zariadení s rôznymi vlastnosťami a schopnosťami. Voľne stojace prečerpávacie zariadenia sú tvorené zbernou nádržou odpadových vôd, čerpadlami, potrebnými armatúrami a ovládacou jednotkou. Zariadenia sú dodávané zmontované, otestované a pripravené na inštaláciu.

MULI-STAR DDS

Voľne stojace prečerpávacie zariadenie je dodávané s dvoma možnými veľkosťami polyetylénovej zbernej nádrže (kapacita 150 a 300 litrov). Čerpadlá s vírovým obežným kolesom (vortex) sú odolné voči upchatiu a sú vhodné na čerpanie sivej aj čiernej odpadovej vody napr. z toaliet alebo lapačov tukov.
Kasen

MULI-PRO-PE

Zariadenie s možnosťou voľby typu obežného kolesa čerpadiel je vybavené so zbernou nádržou o objeme 520 litrov. Toto zariadenie je určené pre náročné prevádzky napr. verejné toalety.

Kasen

MULI-PRO-PE parallel

V prípade ak je požadovaná väčššia kapacita zbernej nádoby ako ponúka MULI PRO-PE je možné použiť verziu parallel, ktorá kombinuje hneď dve zberné nádrže. Toto riešenie poskytuje jednu z najvačšších kapacít zbernej nádrže na trhu.

Kasen

Čerpacie zariadenia

Systémové riešenia pre odvodnenie

Kasen s.r.o.
Nižný Hrušov 337
Nižný Hrušov 094 22
Slovensko

mobil: 0948 265 666
e-mail: info@kasen.sk