ekológia
Slide 2
nekonvenčný dizajn
Slide 1
absolutná trvanlivosť
Slide 3
kvalita a priaznivá cena
Slide 4

Pivničné svetlíky

KasenNajčastejším spôsob presvetlenia podzemných priestorov je prefabrikovaný plastový svetlík ACO Markant. Biely hladký povrch svetlíka vytvára lepšie podmienky pre reflexiu svetla a jeho vstup do pivničných priestorov. Rošty svetlíkov sú pochôdzne alebo pojazdné. Spoločnosť ACO vyvinula svetlík, ktorý je vhodný pre všetky typy pivničných priestorov. Silný - vyrobený z polypropylénu, vystužený sklenými vláknami, vhodný pre zástavbu i do väčších hĺbok. Hladký povrch a biela farba pivničného svetlíka vytvára o 50% lepšie podmienky pre reflexiu a vstup svetla do priestoru.

Zrážkovú vodu, ktorá sa do svetlíka dostane, je možné odviesť z najnižšieho miesta svetlíka cez pachový uzáver s lapačom nečistôt, ktorý môžete napojiť na kanalizáciu alebo vyviesť do trativodu.

Neoddeliteľnou súčasťou každého svetlíka je krycí rošt z pozinkovanej ocele, ktorého vzhľad a nosnosť je možné si vybrať podľa potreby. Vďaka pevnému spojeniu roštu a svetlíka prostredníctvom poistky proti vlámaniu sa dosiahne aj účinná ochrana proti strhnutiu roštu.

Kasen

 

Systém pivničných svetlíkov [ 3.7 MB ]

Systém pivničných svetlíkov - manuál

Systémové riešenia pre odvodnenie

Kasen s.r.o.
Nižný Hrušov 337
Nižný Hrušov 094 22
Slovensko

mobil: 0948 265 666
e-mail: info@kasen.sk